Cosecha Yem

yem ve tarım ürünleri ticaret a.ş.

cosecha yem

Dürüst, Kalite, Özen

Değerli paydaşlarımızın talepleri doğrultusunda, aracı firma görevi ile Kasım 2017’de faaliyete geçen hammadde tedarikçisi şirketimiz, dürüstlükten ödün vermeden ve çözüm ortağı anlayışı ile her geçen gün daha fazla müşteriyi portföyüne eklemektedir. Müşteri memnuniyetinin başı çektiği değerlerimiz arasında ; kaliteli hizmet, sağlıklı iletişim, ürünlerimizin standartlara uygunluğu ve sürekli gelişme yer almaktadır. Güvenilir ve özenle seçilmiş tarım ürünlerimizi müşterilerimize en kısa zamanda ve en ekonomik şekilde ulaştırmak prensiplerimiz arasındadır. Kalite standartlarımız; siz kıymetli müşterilerimiz etrafında şekillenen ortamda, en dürüst etmenlerle yeşerip meyvelerini hepimizin faydalanması için saldığı hayat ağacımızdır. Cosecha ailesi olarak müşteri memnuniyeti kırmızı çizgisi olan, iş ahlak ve etiğinden ödün vermeyen profesyonel standartlarla hizmet vermekte, sürekli gelişen toplumumuzun inşasında devamlılık faktörü sağlayan ve bunlarla paralel olarak istikrarlı gelişim izleyen bizler olarak her geçen gün sizlere sunduğumuz hizmeti bir adım daha ilerletme gayesindeyiz. Sağlıklı iletişim ilkemiz esasında müşterilerimize kalite ve hizmet standartlara uygun ve güvenilir bir hizmet ortamı sunmaktayız. Biz de bu güvenin verdiği özen ve gururla ürünlerimizi en iyi şartlarda sizlere sunmak için çalışmaktayız.

Misyonumuz

Güvene dayalı olarak satışını yaptığımız hammaddeleri en kaliteli sekilde temin edip en doğru ve hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırmaktır.

Vizyonumuz

Faaliyet içerisinde olduğumuz pazarlarda, hizmet ve ürün kalitesiyle siz değerli iş ortaklarımızın desteği bizimde tecrübelerimiz ile tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlayıp öncü firma olmaktır.

Her Zaman Daha İyisi

Şirketimiz, dürüstlükten ödün
vermeden ve çözüm ortağı anlayışı ile her geçen
gün daha fazla müşteriyi portföyüne katmaktadır.

Yönetim Kurulu

şirket ortağı
şirket ortağı
şirket ortağı